OBSLUHA APLIKACE: Jak si přidat Jídelní plán na plochu mobilu nebo telefonu

OBSLUHA APLIKACE: Jak si přidat Jídelní plán na plochu mobilu nebo telefonu

V tomto článku si ukážeme, jak si vytvořit na ploše telefonu nebo mobilu tlačítko Jídelního plánu. Nebudete už tedy muset pokaždé otevřít internetový prohlížeč a zadávat adresu www.jidelniplan.cz, ale bude vám stačit jedno kliknutí na "ikonku" - tlačítko Jídelního plánu. Do budoucna vám to ušetří hodně času a přidá pohodlí. Nebojte, je to jednoduché.

A) vytvoření tlačítka na telefonu 

Otevřete si internetový prohlížeč a zadáte adresu www.jidelniplan.cz, abyste si otevřeli Jídelní plán. Přejděte na tu stránku Jídelního plánu, kterou nejvíce používáte (doporučujeme sekci "Můj účet"). Kliknete na 3 tečky v pravém rohu prohlížeče a kliknete na "Přidat na plochu". Gratulujeme! Máte hotovo. Na ploše mobilu nyní najdete mezi dalšími aplikacemi ikonku Jídelního plánu :) Postup je také zachycen na následujícím videu: 

 

Výše zmíněný návod platí pro Android telefony (většina z vás). Pokud máte iPhone, poslouží vám tento návod.

 

B) vytvoření tlačítka na počítači (tzv. zástupce na ploše)

Otevřete si internetový prohlížeč a zadáte adresu www.jidelniplan.cz, abyste si otevřeli Jídelní plán. Přejděte na tu stránku Jídelního plánu, kterou nejvíce používáte (doporučujeme sekci "Můj účet"). Zmenšete si okno internetového prohlížeče tak, abyste viděli jak web Jídelního plánu, tak i plochu. Nalevo vedle internetové adresy najdete malinký zámeček. Podržte ho levým tlačítkem myši a "přetáhněte" ho na plochu. Hurá! Máte hotovo :) Jak na to, najdete i na videu níže.

 

Pokud chcete, aby vaše tlačítko pěkně vypadalo, můžete udělat, co doporučujeme v následujícím videu: 

 

 

Ikonku pro počítač ke stažení jsme pro vás připravili ZDE


Líbil se vám článek? Šiřte ho dál!