Jak bude pilotní ověření probíhat?

Předpokládaná délka trvání jsou tři měsíce, začátek je předpokládán v průběhu února. Pilot je realizován ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy.  Podporu účastníkům bude poskytovat lékařka se specializací v oboru diabetologie MUDr. Hana Krejčí, Ph.D. a nutriční terapeutka Mgr. Adéla Kábelová. Na projektu se také podílí Mgr. Jan Vyjídák, LL.M., MSc, advokát, poradce ve zdravotnictví, spoluzakladatel Globopol.cz a odborného portálu o diabetu Neslazeno.cz.

V průběhu pilotního ověření budete pracovat na stabilizaci vašich glykémií, lepší kompenzaci vašeho diabetu a můžete se pod odborným vedením pokusit diabetes dokonce setřást a dosáhnout remise (stav podobný uzdravení).  

Komu můžeme pomoci a koho hledáme? 

Zodpovězte si prosím následující otázky

  • - Je vám 18 - 65 let?
  • - Máte diagnostikovaný diabetes mellitus 2. typu anebo prediabetes (tj. glykémie nalačno 5,6-6,9 mmol/l, glykovaný hemoglobin 39-47 mmol/l)?
  • - Máte k dispozici počítač s připojením na Internet?
  • - Jste ochotni provádět měření dle instrukcí programu a pravidelně zaznamenávat údaje do aplikace?
  • - Myslíte to VÁŽNĚ?

Pokud můžete odpovědět ANO na všechny otázky, pojďte do toho!

Jak se mám přihlásit?

Registrace probíhá prostřednictvím dotazníku. Prodloužili jsme ji do neděle 14.2.
Vyhraďte si prosím dostatek času - vyplnění vám zabere přibližně 30 minut. Výběr dobrovolníků následně provádí lékař. Samotné vyplnění dotazníku nezaručuje nárok na zařazení do pilotu.  O výsledku vás budeme informovat do cca 14 dnů. I kdybychom vás nevybrali, není všem dnům konec - můžete později využít hotový program za zvýhodněných podmínek. 


Co budu potřebovat?

Než vstoupíte do dotazníku, změřte se a zvažte. Pokud nevíte jak na to, podívejte se, jak se správně měřit. Budete potřebovat hmotnost, výšku, obvod krku, obvod hrudi, obvod pasu a obvod boků. 

Připravte si seznam léků, které pravidelně užíváte, a zprávy od lékaře. Konkrétně budete potřebovat hodnoty glykovaného hemoglobinu, tzv.dlouhého cukru (v současnosti a v době diagnózy) nebo alespoň poslední lačnou glykémii. Přečtěte si také všeobecné obchodní podmínky a informace o zpracování údajů.
Partnerem pilotu je NutricBistro.REGISTRACE JIŽ BYLA UKONČENA


Nemůžete se registrovat a myslíte si, že projekt má smysl? Podpořit nás můžete ZDE. Děkujeme!