Chcete se pokusit o remisi (pre)diabetu nebo potřebujete zhubnout? Otevíráme specializovaný program!

Chcete se pokusit o remisi (pre)diabetu nebo potřebujete zhubnout? Otevíráme specializovaný program!

Otevíráme přihlášky do dalšího kola kurzu pro pacienty s prediabetem a diabetem 2. typu a obezitou. V průběhu programu budete pracovat na stabilizaci vašich glykémií, lepší kompenzaci vašeho diabetu a můžete se pod odborným vedením pokusit diabetes dokonce setřást a dosáhnout remise (stav podobný uzdravení). Program je otevírán také ve variantě pro zájemce o hubnutí nebo jako prevence diabetu (pokud máte diabetes 2. typu v rodině a máte nadváhu).

Program-kurz nese název Život 2.0, protože vám pomůže vykročit za lepším, doslova novým, životem! Předpokládaná délka trvání programu je pět měsíců. Přístup ke všem materiálům a funkcím je ale celý rok! 

Program navazuje na pilotní ověření programu, které proběhlo v průběhu minulého roku ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy, pod dohledem MUDr. Hany Krejčí, Ph.D. a nutriční terapeutky Mgr. Adély Kábelové a Mgr. Jan Vyjídáka, LL.M., MSc.,  Cílem pilotního ověření bylo využití aplikace Jídelní plán při vyléčení nebo výrazného zlepšení diabetu pomocí přechodné diety následované trvalou úpravou stravy. 

 

Komu můžeme pomoci?

- Máte diagnostikovaný diabetes mellitus 2. typu, prediabetes (tj. glykémie nalačno 5,6-6,9 mmol/l, glykovaný hemoglobin 39-47 mmol/l) ?
... Nebo trpíte nadváhou nebo obezitou a potřebujete zhubnout?
- Je vám více než 18 let?
- Máte k dispozici počítač s připojením na Internet?
- Jste ochotni provádět měření dle instrukcí programu a pravidelně zaznamenávat údaje do aplikace?
- Myslíte to VÁŽNĚ?

Pokud můžete odpovědět ANO na všechny otázky, pojďte do toho! Vaše zdraví za to stojí!

 

Co program obsahuje?

Součástí programu je: 

- komplexní vzdělávací program vytvořený odborníky na výživu a diabetologii, který tvoří přes 20 videolekcí, řada textových materiálů, manuál pro uživatele i lékaře.

- vzorové jídelníčky na 3 týdny pro různé styly stravování

- speciální webová dia aplikace k zápisu konzumovaných potravin, laboratorních hodnot i tělesných rozměrů, která vám poskytuje okamžitou zpětnou vazbu a umožní vám jednoduše sdílet nejdůležitější data s vaším ošetřujícím lékařem 

- individuální online konzultace s naší nutriční terapeutkou Adélou Kábelouvou (25 min)

- přístup do soukromé podpůrné skupiny na Facebooku, kde odpovídáme na vaše dotazy 

- online konzultace s nutriční terapeutkou, případně i diabetoložkou Hanou Krejčí 

 

Jak se mám přihlásit?

Klikněte na tlačítko „Vstoupit do programu Život 2.0“ na této stránce, vyberte vámi preferovanou variantu programu, zadejte vaše údaje a program zaplaťte. Systém vás následně navede buď rovnou do programu (v případě okamžité platby kartou) nebo k instrukcím k platbě (pokud se rozhodnete platit bankovním převodem). Podrobné instrukce, jak program používat dostanete po platbě také na email. 

 

Přečtěte si také všeobecné obchodní podmínky a informace o zpracování údajů.

------------------------------------------------------

Všechny důležité informace o programu Život 2.0 najdete zde.

 

 


Líbil se vám článek? Šiřte ho dál!