Program-kurz nese název Život 2.0, protože vám pomůže vykročit za lepším, doslova novým, životem! Předpokládaná délka trvání programu je pět měsíců. Přístup ke všem materiálům a funkcím je ale celý rok! 

Program navazuje na pilotní ověření programu, které proběhlo v průběhu minulého roku ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy, pod dohledem MUDr. Hany Krejčí, Ph.D. a nutriční terapeutky Mgr. Adély Kábelové a Mgr. Jan Vyjídáka, LL.M., MSc.,  Cílem pilotního ověření bylo využití aplikace Jídelní plán při vyléčení nebo výrazného zlepšení diabetu pomocí přechodné diety následované trvalou úpravou stravy. 

 

Komu můžeme pomoci a koho hledáme?

- Máte diagnostikovaný diabetes mellitus 2. typu, prediabetes (tj. glykémie nalačno 5,6-6,9 mmol/l, glykovaný hemoglobin 39-47 mmol/l) ?
... Nebo trpíte nadváhou nebo obezitou a potřebujete zhubnout?
- Je vám více než 18 let?
- Máte k dispozici počítač s připojením na Internet?
- Jste ochotni provádět měření dle instrukcí programu a pravidelně zaznamenávat údaje do aplikace?
- Myslíte to VÁŽNĚ?

Pokud můžete odpovědět ANO na všechny otázky, pojďte do toho! Vaše zdraví za to stojí!

 

Co program obsahuje?

Součástí programu je: 

- komplexní vzdělávací program vytvořený odborníky na výživu a diabetologii, který tvoří přes 20 videolekcí, řada textových materiálů, manuál pro uživatele i lékaře.

- vzorové jídelníčky na 3 týdny pro různé styly stravování

- speciální webová dia aplikace k zápisu konzumovaných potravin, laboratorních hodnot i tělesných rozměrů, která vám poskytuje okamžitou zpětnou vazbu a umožní vám jednoduše sdílet nejdůležitější data s vaším ošetřujícím lékařem 

- individuální online konzultace s naší nutriční terapeutkou Adélou Kábelouvou (25 min)

- přístup do soukromé podpůrné skupiny na Facebooku, kde odpovídáme na vaše dotazy 

- online konzultace s nutriční terapeutkou, případně i diabetoložkou Hanou Krejčí 

 

Jak se mám přihlásit?

Klikněte na tlačítko „Vstoupit do programu Život 2.0“ na této stránce, vyberte vámi preferovanou variantu programu, zadejte vaše údaje a program zaplaťte. Systém vás následně navede buď rovnou do programu (v případě okamžité platby kartou) nebo k instrukcím k platbě (pokud se rozhodnete platit bankovním převodem). Podrobné instrukce, jak program používat dostanete po platbě také na email. 

 

Kolik program stojí?

Program je nyní za zaváděcí cenu, která pokryje především náklady na odbornou podporu pro vás. Celkem si připravte 3 899 Kč (v základní verzi) nebo 4  899 Kč (za rozšířenou verzi). K platbě a výběru verze programu (základní vs. rozšířená verze) vás vyzveme po kontrole přihlášky. Program průběžně zdražujeme, takže s přihlášením neotálejte. 

 

Přečtěte si také všeobecné obchodní podmínky a informace o zpracování údajů.

------------------------------------------------------

Všechny důležité informace o programu Život 2.0 najdete zde.