Domácí čokoládové musli s kokosem (pohanka, špalda, oves)

Jíťa

Domácí čokoládové musli s kokosem (pohanka, špalda, oves)

Musli v obchodech jsou většinou plné cukru, a tak rozhodně nejsou tak "zdravé", jak se na obalu chlubí. Připravte si doma vlastní čokoládové musli s kokosem! Jednoduše a levně :) Toto domácí musli bude skvělým zdrojem vlákniny (pohanka, špalda a oves), zdravých tuků i dobrého mlsání :)

Postup přípravy

  1. Všechny suroviny smícháme a máme hotovo :) Nezapékáme.

    Všechny suroviny smícháme a máme hotovo :) Nezapékáme.
  2. Tip' :) Používám pohankové a špaldové celozrnné vločky - lupínky z Lidlu (značka CROWNFIELD). Jsou čište z pohanky a špaldy, bez přidaných cukrů, cena balení cca 25 Kč :) Pozor na složení, abyste si nekupovali lupínky, co mají půlku hmoty z cukru a půlku z pohanky/špaldy :) Kokosové chipsy pak buď z Goodie nebo DM :) Pro nákup na Goodie můžete použít slevový kód JIDELNIPLAN.

    Tip' :) Používám pohankové a špaldové celozrnné vločky - lupínky z Lidlu (značka CROWNFIELD). Jsou čište z pohanky a špaldy, bez přidaných cukrů, cena balení cca 25 Kč :) Pozor na složení, abyste si nekupovali lupínky, co mají půlku hmoty z cukru a půlku z pohanky/špaldy :) Kokosové chipsy pak buď z Goodie nebo DM :) Pro nákup na Goodie můžete použít slevový kód JIDELNIPLAN.

Líbil se vám recept? Sdílejte

Tiskněte