Tvarohovo-ovocný dortík

Terulle

Účastní se soutěže: Spolu u stolu

Tvarohovo-ovocný dortík

Lehký a výtečný dortík na kterém si určitě pochutná celá rodina :)

Postup přípravy

 1. Suroviny na korpus smícháme zvlášť suchá a mokré ingredience, pak vše promícháme dohromady, bílky vyšleháme do tuhého sněhu a přimícháme na konec. Těsto přelijeme do kruhové formy vymazané kokosovým/olivovým olejem a vysypané kokosem. Pečeme na 180 stupňů cca 30 minut.

  Suroviny na korpus smícháme zvlášť suchá a mokré ingredience, pak vše promícháme dohromady, bílky vyšleháme do tuhého sněhu a přimícháme na konec. Těsto přelijeme do kruhové formy vymazané kokosovým/olivovým olejem a vysypané kokosem. Pečeme na 180 stupňů cca 30 minut.
 2. Mezitím si připravíme náplň a horní část. Po upečení, korpus necháme vychladnout a rozřízneme. Naplníme ho půlkou připraveného tvarohu, ale větší část tvarohu necháme na horní část dortu.

  Mezitím si připravíme náplň a horní část. Po upečení, korpus necháme vychladnout a rozřízneme. Naplníme ho půlkou připraveného tvarohu, ale větší část tvarohu necháme na horní část dortu.
 3. Když máme dort naplňený a pomazaný tvarohem, ozdobíme si ho libovolným ovocem a můžeme i posypat nastrouhanou vysokoprocentní čokoládou. Fantazii se meze nekladou.

  Když máme dort naplňený a pomazaný tvarohem, ozdobíme si ho libovolným ovocem a můžeme i posypat nastrouhanou vysokoprocentní čokoládou. Fantazii se meze nekladou.

Líbil se vám recept? Sdílejte

Tiskněte


Další recepty, které vám budou zaručeně chutnat