Vkročte do nového roku s dobrým předsevzetím. Začínáme v lednu. Předpokládaná délka trvání programu je pět měsíců.

Beta verze navazuje na pilotní ověření programu, které proběhlo v průběhu minulého roku ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy, pod dohledem MUDr. Hany Krejčí, Ph.D. a nutriční terapeutky Mgr. Adély Kábelové a Mgr. Jan Vyjídáka, LL.M., MSc.,  Cílem pilotního ověření bylo využití aplikace Jídelní plán při vyléčení nebo výrazného zlepšení diabetu pomocí přechodné diety následované trvalou úpravou stravy.

Komu můžeme pomoci a koho hledáme?

- Máte diagnostikovaný diabetes mellitus 2. typu, prediabetes (tj. glykémie nalačno 5,6-6,9 mmol/l, glykovaný hemoglobin 39-47 mmol/l) ?
- Nebo trpíte nadváhou nebo obezitou a potřebujete zhubnout?
- Je vám více než 18 let?
- Máte k dispozici počítač s připojením na Internet?
- Jste ochotni provádět měření dle instrukcí programu a pravidelně zaznamenávat údaje do aplikace?
- Myslíte to VÁŽNĚ?

Pokud můžete odpovědět ANO na všechny otázky, pojďte do toho! Ale moc dlouho neváhejte. Beta verze je dostupná pouze omezenému množství 50 zájemců.  

 

Kolik program stojí?

V beta verzi se můžete zúčastnit programu se slevou více než 50%. Pokryje nám především náklady na odbornou podporu pro vás. Celkem si připravte 2500 Kč.

Cena programu zahrnuje komplexní vzdělávací program vytvořený odborníky na výživu a diabetologii  (15 videolekcí, řada textových materiálů, vzorové jídleníčky, manuál pro uživatele i lékaře). Podpora a možnost sdílení je zajištěna formou podpůrné skupiny na Facebooku. Účastníci mají také k dispozici webovou aplikaci k zápisu konzumovaných potravin, laboratorních hodnot i tělesných rozměrů. Analytické výstupy aplikace poskytují okamžitou zpětnou vazbu a je možné sdílet je s ošetřujícím lékařem.

Jak se mám přihlásit?

Registrace probíhá prostřednictvím dotazníku ZDE V LINKU. Přihlásit se můžete nejpozději 30. listopadu 2021. Vyhraďte si prosím dostatek času - vyplnění vám zabere přibližně 30 minut. Výběr, v případě diabetiků, následně provádí lékař. Samotné vyplnění dotazníku nezaručuje nárok na zařazení do beta verze.  O výsledku vás budeme informovat v průběhu prosince, také se domluvíme na dalším postupu.

Pokud nebudete vybráni, není všem dnům konec. Finální verzi programu bude možné za plnou cenu zakoupit a absolvovat v průběhu roku 2022.


Co budu k vyplnění dotazníku potřebovat?

Než vstoupíte do dotazníku, změřte se a zvažte. Pokud nevíte jak na to, podívejte se, jak se správně měřit. Budete potřebovat hmotnost, výšku, obvod krku, obvod hrudi, obvod pasu a obvod boků. 

Připravte si seznam léků, které pravidelně užíváte, a zprávy od lékaře. Konkrétně budete potřebovat hodnoty glykovaného hemoglobinu, tzv.dlouhého cukru (v současnosti a v době diagnózy) nebo alespoň poslední lačnou glykémii. 

Pokud trpíte obezitou nebo nadváhou, lékařské zprávy nejspíš nebudete mít. V takovém případě doplňte maximum informací, na dalším postupu se domluvíme osobně.

Přečtěte si také všeobecné obchodní podmínky a informace o zpracování údajů.