Začínáme v březnu. Předpokládaná délka trvání programu je pět měsíců.

Beta verze navazuje na pilotní ověření programu, které proběhlo v průběhu minulého roku ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy, pod dohledem MUDr. Hany Krejčí, Ph.D. a nutriční terapeutky Mgr. Adély Kábelové a Mgr. Jan Vyjídáka, LL.M., MSc.,  Cílem pilotního ověření bylo využití aplikace Jídelní plán při vyléčení nebo výrazného zlepšení diabetu pomocí přechodné diety následované trvalou úpravou stravy.

Komu můžeme pomoci a koho hledáme?

- Máte diagnostikovaný diabetes mellitus 2. typu, prediabetes (tj. glykémie nalačno 5,6-6,9 mmol/l, glykovaný hemoglobin 39-47 mmol/l) ?
- Nebo trpíte nadváhou nebo obezitou a potřebujete zhubnout?
- Je vám více než 18 let?
- Máte k dispozici počítač s připojením na Internet?
- Jste ochotni provádět měření dle instrukcí programu a pravidelně zaznamenávat údaje do aplikace?
- Myslíte to VÁŽNĚ?

Pokud můžete odpovědět ANO na všechny otázky, pojďte do toho! Ale moc dlouho neváhejte. Beta verze je dostupná pouze omezenému množství 50 zájemců.  

 

Kolik program stojí?

V beta verzi se můžete zúčastnit programu se slevou. Pokryje nám především náklady na odbornou podporu pro vás. Celkem si připravte 4900 Kč.

Cena programu zahrnuje komplexní vzdělávací program vytvořený odborníky na výživu a diabetologii  (15 videolekcí, řada textových materiálů, vzorové jídleníčky, manuál pro uživatele i lékaře). Podpora a možnost sdílení je zajištěna formou podpůrné skupiny na Facebooku. Účastníci mají také k dispozici webovou aplikaci k zápisu konzumovaných potravin, laboratorních hodnot i tělesných rozměrů. Analytické výstupy aplikace poskytují okamžitou zpětnou vazbu a je možné sdílet je s ošetřujícím lékařem.

Jak se mám přihlásit?

Registrace probíhá prostřednictvím dotazníku ZDE V LINKU. Přihlásit se můžete nejpozději 20. února 2022. Vyhraďte si prosím dostatek času - vyplnění vám zabere přibližně 30 minut. Výběr, v případě diabetiků, následně provádí lékař. Samotné vyplnění dotazníku nezaručuje nárok na zařazení do beta verze.  O výsledku vás budeme informovat v průběhu února, také se domluvíme na dalším postupu.

Pokud nebudete vybráni, není všem dnům konec. Finální verzi programu bude možné za plnou cenu zakoupit a absolvovat v průběhu roku 2022.


Co budu k vyplnění dotazníku potřebovat?

Než vstoupíte do dotazníku, změřte se a zvažte. Pokud nevíte jak na to, podívejte se, jak se správně měřit. Budete potřebovat hmotnost, výšku, obvod krku, obvod hrudi, obvod pasu a obvod boků. 

Připravte si seznam léků, které pravidelně užíváte, a zprávy od lékaře. Konkrétně budete potřebovat hodnoty glykovaného hemoglobinu, tzv.dlouhého cukru (v současnosti a v době diagnózy) nebo alespoň poslední lačnou glykémii. 

Pokud trpíte obezitou nebo nadváhou, lékařské zprávy nejspíš nebudete mít. V takovém případě doplňte maximum informací, na dalším postupu se domluvíme osobně.

Přečtěte si také všeobecné obchodní podmínky a informace o zpracování údajů.